top of page

HAKKIMIZDA

2022 yılında başlattığımız bu uygulama ile hastaların ihtiyaç duydukları zaman hekimler ile daha kolay iletişim sağlamasını, 7/24 güvenilir kaynaklardan (branş hekimlerinden) doğru bilgilere ulaşmasını sağlamayı amaçladık. Bizler, keyif, şükran ve memnuniyet dolu bir hayat sürmek için sağlığımızı korumamız gerektiğine inanıyoruz. SAĞLIK alanında yapılan en büyük yatırımlar ve dünya genelinde bütün sağlık kuruluşlarının önem verdiği ilk konu Birinci Basamak Sağlık Hizmetleri'dir. Etkili bir Triyaj sistemi ile hem hastaların doğru zamanda doğru müdahalelere ulaşmasını, hem de sağlık kuruluşlarındaki gereksiz yoğunluğu azaltmak mümkündür. Hastanelerdeki yoğunluğun en önemli sebebi, hastaların hangi bölüme ve ne zaman başvurması gerektiğini tam olarak bilememesidir. Günümüzde sağlığımız kadar, etkili vakit yönetimi de önemlidir. Çağımızda çoğu kişinin herhangi bir konuda destek almak için ilk başvurduğu yer İNTERNET ortamıdır. Online dünyada her konuda olduğu gibi maalesef sağlık konusunda  ki bilgi kirliliği de çok fazladır. Bu konuda doğru bilgilere ulaşmak öncelikle bizim gibi sağlık profesyonellerinin en önemli görevidir. Doğru bilgiye daha kolay ulaşmak, sağlık bilgi düzeyini artırırken, sağlık kuruluşlarındaki gereksiz yoğunluğu da azaltır. Bu durum hem hasta ve yakınının hem de sağlık profesyonellerinin zamanı etkin kullanmasını sağlar.

Çoğu insan herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaştığı zaman mesai saatleri içerisinde hastanelere başvuramadığı için bu sorunuyla günler, hatta haftalar geçirebilmektedir. Kendi iş yoğunluğu ya da hastanelerdeki yoğunluk nedeniyle belki de tedavi sürecinde hastalığını olumsuz etkileyecek gecikmeler yaşayabilmektedir.

SAĞLIK DESTEK olarak, her vatandaşın kendi sağlık sorununa hakim olabilmesi için doğru bilgilere dilediği zaman ulaşmasını sağlayarak hem sağlıkla ilgili gecikmeleri önlemek, hem de BİLİNÇLİ HASTA sayısını artırmayı hedefliyoruz.

SAĞLIKLI İNSAN SAĞLIKLI TOPLUM.

KIYMETİ SONRADAN ANLAŞILAN İKİ ŞEY SAĞLIK VE ZAMANDIR.
 

SAĞLIK DESTEK olarak insanların yaşamlarını sağlık yönünde etkileyebilme ve değiştirebilme gücümüzle gurur duyuyoruz.

ÜLKEMİZİ VE İNSANIMIZI SEVİYORUZ

DAHA FAZLASINI MERAK EDİYORSANIZ ALANINDA UZMAN HEKİMLERDEN OLUŞAN EKİBİMİZ İLE HEMEN İLETİŞİME GEÇİN...

Balanced Objects
bottom of page